• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğü akaryakıt satın alınacak

Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğü akaryakıt satın alınacağını duyurdu.

Haber Giriş: 19 Temmuz 2022 Salı - 15:17
Takip Et
Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğü akaryakıt satın alınacak
+
Aa
-

Basın İlan’da “16000 litre kurşunsuz benzin ( 95 oktan ) 70000 litre motorin ( diğer ) olmak üzere 86000 litre akaryakıt alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.” Denildi.

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Akaryakıt 01.08.2022 ile 01.08.2023 tarihleri arasında idarenin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet araçları için yüklenicinin ATOS'a sahip olan istasyonlarında, Yer Destek Cihazları için ise tüm masraflar yükleniciye ait olmak üzere (yükleme, boşaltma, nakliye vb) idarenin talebinden sonra yükleniciye ait araçlar ile 24 (yirmidört) saat içerisinde pompa çıktı fişi ibraz edilmek suretiyle ve idare adına teslim alan yetkili personel ile yüklenici adına teslimat yapan görevlinin birlikte imzalayacakları tutanağa istinaden partiler halinde teslim edilecektir.

Tarihi ve saati:28.07.2022 - 10:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren belgeler,

Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

Tüzel kişi olması halinde, teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır. EKAP’a kayıtlı olmayan yabancı istekliler tarafından ise, ilgili ülke mevzuatı dikkate alınarak, belirtilen hususlara ilişkin gerekli belgeler sunulur.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge, standart forma uygun belge,

Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.