• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Orhangazi Belediyesi akaryakıt satın alacak

Orhangazi Belediyesi akaryakıt satın alacağını duyurdu.

Haber Giriş: 21 Temmuz 2022 Perşembe - 14:59
Takip Et
Orhangazi Belediyesi akaryakıt satın alacak
+
Aa
-

Basın İlan’da “2022 Yılı Akaryakıt Alınması İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.” Denildi.

Niteliği, türü ve miktarı :2022 Yılı 128 Gün Süre ile 3.500 Litre Kurşunsuz Benzin (95 OKTAN),70.000 Litre Motorin(DİĞER) Alınması İşi

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhalenin sözleşmesinin imzalandığı tarihten itibaren yüklenici firma, İdarenin belirlemiş olduğu teslim programına uyarak; akaryakıtı peyder pey yüklenicinin akaryakıt istasyonundan teslim edecektir. İhalenin Bitiş Tarihi 31.12.2022 'dir.

Tarihi ve saati: 15.08.2022 - 10:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgeler:

İstekli bir ´ Akaryakıt ve dağıtım Pazarlama Kuruluşu ´ ise ; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Tarafından verilmiş Teklif sahibinin Akaryakıt ve Dağıtım Pazarlama Kuruluşu Olduğu Belgeyi(İhalenin yapıldığı yıl içinde alınmış aslı veya noter tastikli),

-İstekli bir ´ Akaryakıt ve dağıtım Pazarlama Kuruluşunun Bayisi ise ; Teklif sahibinin Bayisi olduğu kuruluştan verilmiş ´ Akaryakıt ve Dağıtım Pazarlama Kuruluşu nun Bayisi olduğuna dair Bayilik Yazısı ve Bayilik Sözleşmesini (aslı veya noter tastikli)

-İstekliye Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan Bayilik yapmak üzere verilmiş olan İstasyonlu Bayilik Belgesini ( aslı veya Noter Tastikli)

-İsteklinin bağlı bulunduğu ilgili Belediye Başkanlığından alınmış olan iş yeri açma ve izin belgesi (aslı veya noter tastikli)

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren belgeler,

Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

Tüzel kişi olması halinde, teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır. EKAP’a kayıtlı olmayan yabancı istekliler tarafından ise, ilgili ülke mevzuatı dikkate alınarak, belirtilen hususlara ilişkin gerekli belgeler sunulur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.