• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Güngören Belediyesi temizlik malzemeleri satın alacak

Güngören Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü temizlik malzemeleri satın alacağını duyurdu.

Haber Giriş: 12 Mayıs 2022 Perşembe - 15:09
Takip Et
Güngören Belediyesi temizlik malzemeleri satın alacak
+
Aa
-

Basın İlan’da “Temizlik Malzemeleri Temini İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.” Denildi.

Niteliği, türü ve miktarı : 1.Kısım/Muhtelif Temizlik Gereçleri 2.Kısım/Muhtelif Temizlik Malzemesi 3.Kısım/Muhtelif Yapı ve Kaynak

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. 1. kısım malzemeler sözleşmenin imzalanmasına müteakip 120 gün içerisinde , 2.,3., ve 4. kısımdaki malzemeler sözleşmenin imzalanmasına müteakip 15 gün içerisinde idarenin deposuna teslim edilecektir.

Tarihi ve saati : 03.06.2022 - 11:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren belgeler,

Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

Tüzel kişi olması halinde, teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır. EKAP’a kayıtlı olmayan yabancı istekliler tarafından ise, ilgili ülke mevzuatı dikkate alınarak, belirtilen hususlara ilişkin gerekli belgeler sunulur.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.