• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Gevaş Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü tarım makineleri satın alacak

Gevaş Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü tarım makineleri satın alacağını duyurdu.

Haber Giriş: 3 Ağustos 2022 Çarşamba - 15:05
Takip Et
Gevaş Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü tarım makineleri satın alacak
+
Aa
-

Basın İlan’da “1 adet Balya Makinesi, 1 adet yonca çayır biçme makinesi, 2 adet slaj biçme makinesi, 1 adet mibzer makinesi alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.” Denildi.

1 adet Balya Makinesi, 1 adet yonca çayır biçme makinesi, 2 adet slaj biçme makinesi, 1 adet mibzer makinesi alımı.

Niteliği, türü ve miktarı: 1 adet Balya Makinesi, 1 adet yonca çayır biçme makinesi, 2 adet slaj biçme makinesi, 1 adet mibzer makinesi alımı

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. Sözleşme imzalandığı gün itibariyle 30 gün içerisinde teslim edilmesi gerekmektedir.

İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 19.08.2022 - 10:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

Ticaret Sicil Belgesi, Oda Kayıt Belgesi, Ortaklık Durum Belgesi, İmza Sirküsü, Şirket Yetki Belgesi

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.