• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Edirne Sağlık Müdürlüğü gıda ürünleri satın alacak

Edirne Sağlık Müdürlüğü gıda ürünleri satın alacağını duyurdu.

Haber Giriş: 11 Mayıs 2022 Çarşamba - 14:42
Takip Et
Edirne Sağlık Müdürlüğü gıda ürünleri satın alacak
+
Aa
-

Basın İlan’da yer alan bilgilere göre,“ Uzunköprü ve Keşan Devlet Hastanesi için 6 Aylık Yazlık Yaş Sebze ve Meyve Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.” Denildi.

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. Teslimatlar, sözleşme imzalandıktan sonra Keşan Devlet Hastanesi ve Uzunköprü Devlet Hastanesi ' nin talepleri doğrultusunda siparişin tebliğ edildiği tarihten itibaren en geç 10 gün içerisinde ihale dokümanındaki hususlara uygun olarak mal alımları muayene ve kabul yönetmeliği esasları dahilinde ,idarenin belirlediği zamanlarda, belirtilen miktarlarda yükleniciye gösterilen mutfak ambar ve depolarına her türlü masraf yükleniciye ait olmak üzere teslim edilecektir. Teslimatlar mesai saatleri (08:00-14:00) içinde ilgili hastanenin ambar memurluklarına yapılacaktır. Kargoyla malzeme teslimi kabul edilmeyecektir.

İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 02.06.2022 - 10:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.