• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Artvin Sağlık Müdürlüğü tıbbi sarf malzeme satın alacak

Artvin Sağlık Müdürlüğü tıbbi sarf malzeme satın alacağını duyurdu.

Haber Giriş: 10 Mayıs 2022 Salı - 14:00
Takip Et
Artvin Sağlık Müdürlüğü tıbbi sarf malzeme satın alacak
+
Aa
-

Basın İlan’da “Artvin İl Sağlık Müdürlüğü bağlı sağlık tesisleri 2022-2023 yılları adsm sarf malzemesi ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.” Denildi.

Niteliği, türü ve miktarı: 131 kalem sarf malzemesi alımı

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.Artvin İl Sağlık Müdür bağlı sağlık tesisleri ilgili tıbbi sarf sorumlularının siparişine müteakip, sipariş tarihinden itibaren en geç 7 ( yedi ) gün içerisinde (peyder pey sözleşme imzalandığı günden sonra 31.03.2023 tarihine kadar) hastanenin belirteceği depolara teslimi yapılacaktır.

İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 31.05.2022 - 14:00

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.