• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Amasya Üniversitesi gıda ürünleri satın alacak

Amasya Üniversitesi gıda ürünleri satın alacağını açıkladı.

Haber Giriş: 4 Ağustos 2022 Perşembe - 14:54
Takip Et
Amasya Üniversitesi gıda ürünleri satın alacak
+
Aa
-

Resmi Gazete’de Amasya Üniversitesi Sağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Kırmızı et,tavuk etleri ve balık eti mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.” Denildi.

Adı: KIRMIZI ET,TAVUK ETLERİ VE BALIK ETİ

Niteliği, türü ve miktarı: Dana Orta Kemikli But (Çanaksız Baton) : 16.000 Kilogram Kuyruk Yağı : 400 Kilogram Tavuk But Spesial 7.000 Kilogram Tavuk Gögüs Derisiz 3.000 Kilogram Tavuk Gögüs Derili 4.000 Kilogram Palamut : 3.000 Kilogram

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Süresi/teslim tarihi: Sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaca binaen sipariş tarihinden itibaren 5 (beş) işgünü içerisinde peyderpey alınacaktır.

İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 26.08.2022 - 10:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

-Yüklenici veya istekli, İşletme kayıt (Et ve et ürünleri için) veya İşletme onay belgesine sahip olacaktır. Bu belge veya belgeler (aslı veya noter onaylı sureti veya aslı ve fotokopisi) idareye teslim edilecektir.

-Yüklenici veya istekli; yetkili satıcı veya yetkili temsilci ise yetkili satıcı ya da yetkili temsilci olduğunu gösteren belge veya belgeler ile kendi firmasına ait İşletme kayıt (Et ve et ürünleri için) veya İşletme onay belgesine sahip olacaktır. Bu belge veya belgeler (aslı veya noter onaylı sureti veya aslı ve fotokopisi) ile yetkili satıcı ya da yetkili temsilcisi olduğu firmanın veya firmaların İşletme onay belgesini (aslı veya noter onaylı sureti veya aslı ve fotokopisi) idareye teslim edilecektir.

-İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği teknik şartnamede belirtilen belgeler.

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.